Hakkımızda – standard istif makinaları

Hakkımızda

1966 yılından itibaren lojistik ve depolama için ihtiyaç duyulan istifleme makinaları sektöründe hizmet vermektedir. 1985 yılından bu yana ihtiyaçlar doğrultusunda her türlü el transpaleti, yaya kumandalı, akülü ve elektrikli istif makinalarının servis bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Satış sonrası hizmetin önemine inanan firmamız geniş yedek parça stoğu ve deneyimli elemanları ile gerek ihtiyaç duyduğunuz anda, gerekse yıllık bakım anlaşmaları ile size destek olmaya her an hazırdır. Arızanın tarafımıza bildiriminden sonra programa alınacak servis hizmetlerinin normal şartlar altında yerinizde , gerektiği durumlarda işletmemizde müdahale edilir. Kullanıcı hataları dışında makinalarla ilgili her türlü kontroller, bakım ve onarımlar üç ay garanti kapsamındadır.
Makinalarla ilgili herhangi bir işlem yapılmadan, ilk etapta müşteriye yazılı olarak fiyat bildirilir. Fiyat onayı yapıldıktan sonra makinaların tamir bakımı gerçekleşir. İstifleme makinalarınız, gezici servisimiz tarafından adresten alınır, iş bitiminde adrese teslim edilir.

Hasan IŞIKBAŞ- Genel Müdür

standardmakina_ikitelli